جدیدترین آهنگهای روز

هر جور آهنگی که بخواید اینجا هست

حمید عسگری از آخرین دیدارش با ناصر حجازی ...

حمید عسگری از تجربه آخرین دیدارش با «ناصر حجازی» و حرفهای می‌گوید که هرگز فراموش نخواهد کرد ...
برای کسب موقعیت بهتر، دست کسی را نبوس ...


آخرین تصویری که از حضور ناصر حجازی در دفتر باشگاه استقلال در ذهن مانده، حضور توام او و حمید عسگری، خواننده پر طرفدار موسیقی پاپ است که این حضور توام به گفتگوی جالبی تبدیل شد که فردای‌‌ همان روز در روزنامه باشگاه استقلال، به چاپ رسید. در این روزهایی که همه جامعه خبری ایران، تحت تاثیر خبر درگذشت ناصر حجازی است، «حمید عسگری» بهترین گزینهای بود که می‌شد سراغش رفت و با او در مورد این بزرگ مرد، گپ زد.


 •  شما آخرین هنرمندی بودید که در یک گفتگوی دو نفره با ناصر حجازی، در دفتر باشگاه استقلال حضور داشتید. بعد از آن گفتگو، نگاهتان به آینده حجازی چطور بود؟ چقدر خوش بین بودید؟
آن زمان (حدود یک ماه پیش) حال ناصرخان خیلی بد نبود و سرحال به نظر می‌رسیدند. اما نکته‌ای که برای خود من هم قابل توجه بود، روحیه بالای ایشان بود که به شدت من را تحت تاثیر قرار داد. ایشان با روحیه بالا در مورد آینده و هدف‌هایش صحبت می‌کرد و بسیار به با انرژی در مورد موفقیت‌های آینده‌اش حرف می‌زد. تراژدی آن دیدار برای من، زمانی بود که ایشان می‌خواستند بلند شوند و این بلند شدن در سه مرحله و به سختی اتفاق افتاد. برای من این صحنه خیلی دردناک بود. قهرمان همه زندگی من که همیشه نمادی از صلابت و قدرت بود، حالا رو به روی من..... همیشه عادت داشتیم که ایشان را در اوج ببینم ولی آن صحنه‌ها برای من خیلی دلخراش بود.

 • خبر فوت ایشان را چه کسی به شما داد؟
خانم صمدی، خبرنگار روزنامه باشگاه استقلال.

 • دوست دارم اولین عکس العملتان در آن لحظه را بدانم.
 البته من پشت فرمان بودم. این خبر برای من فرقی با آخر دنیا نداشت. انگار پدرم را از دست داده بودم. هنوز گوشی را قطع نکرده بودم که اشکم در آمد. لحظات دردناکی بود. هیچ جوره نمی‌توانستم احساساتم را مهار کنم.

 • اولین تصویر ذهن شما پس از شنیدن این خبر چه بود؟
لحظاتی را که در دفتر باشگاه استقلال گذرانده بودیم در جلو چشمانم ظاهر می‌شدند. تک تک صحبت‌هایی را که رد و بدل شده بود، داشت تکرار می‌شد. زیاد لحظات جالبی نبود آن لحظه.

 • من به خوبی خبر دارم که شما ابتدا ترتیب ملاقات حضوریتان در بیمارستان کسری و در روزهای آخر بستری شدن حجازی را داده بودید ولی به محض قطعی شدن این قرار، نتوانستید حضوری به عیادت ایشان بروید. ماجرای آن روز‌هایتان چه بود. شنیده شد که حال و روز خوبی نداشتید.
ببین من خوب یا بد، یک اخلاقی دارم که تحمل دیدن قهرمان‌هایم را در شرایط بد و ناگوار ندارم. قهرمان‌هایم همیشه برای من بزرگ و دست نیافتنی‌اند و شکوه و عظمتشان را همیشه به یک شکل عجیب و غریبی در ذهن دارم و برایم محترم‌اند. من به خاطر عشق بی‌حد و حصری که به آقای حجازی داشتم استقلالی شدم. اصلا من بیشتر از اینکه استقلالی باشم، ناصرخانی بودم. حالا نمی‌توانستم بزرگ‌ترین قهرمان رویا‌هایم را روی تخت ببینم. می‌دانستم که اگر بروم و از نزدیک ببینمشان، حالم خراب خواهد شدو نمی‌توانم احساسات خود را کنترل کنم. من حتی وقتی تلفنی با ایشان صحبت کردم، بغض راه گلویم را گرفته بود. جالب اینجا بود که ایشان داشتند به من دلداری می‌دادند و من فقط گوش می‌کردم و گریه می‌کردم....

 •  و در مراسم تشییع شرکت نکردید.
نه، اصلا. نمی‌توانستم حتی به آن فکر کنم. حتی فکر کردن به اینکه در این مراسم حضور داشته باشم هم دردناک بود برای من. من هنوز هم نمی‌توانم باور کنم که ناصرخان دیگر پیش ما نیست.

 • در آخرین دیداری که با ایشان داشتید، کدام جمله ایشان هنوز هم در ذهنتان مانده. جمله ای که قطعا بر این باور‌ید که هرگز از یاد نخواهید برد؟
از پله‌های باشگاه که پائین می‌آمدیم ناصر خان به من گفت: «برای کسب موقعیت بهتر، دست کسی را نبوس...»
هنوز هم آن لحنشان را در آن لحظه فراموش نکرده‌ام و در ذهنم است.

 • جمله‌ای هم بوده که شما این روز‌ها حسرت گفتن آنرا به خود ناصرخان در دلتان حس کنید؟
نه خوشبختانه. من آنروز جزء به جزء و کلمه به کلمه عشقم را خیلی مفصل به ایشان ابراز کردم و از این موضوع خوشحالم که زمانی این ابراز عشق اتفاق افتاده که ایشان در بین ما بودند. آن روز را هرگز از یاد نخواهم برد.

 • فکر می‌کنید بزرگ‌ترین دلیلی که بخاطرش حجازی تا این حد بین مردم محبوب شد، چه بود؟
بعضی‌ها که شامل اهالی ورزش و سینما و حتی موسیقی هم می‌شوند، برای پیشرفت در کارشان سعی می‌کنند به راههای غیر انسانی دست بزنند. همه کار برای بالا رفتن و پیشرفتشان انجام می‌دهند. ولی ناصر حجازی با شایستگی و بدون هیچ زد و بندی، به آنجایی که لیاقتش را داشت، رسید. بار‌ها پیش آمده بود که حجازی می‌توانست سمت و مقام بالاتری را از آن خود کنند ولی چون ایشان انسانی نبودند که «بله قربان گو» باشند، آن پست‌ها را از دست دادند. مردم ما شعور و درک بالایی در این جور موارد دارند. چرا مردم ما در مورد امیر قلعه نویی که حتی چندین بار استقلال را قهرمان کرده، چنین حسی ندارند؟ من حاضرم قسم بخورم که اگر در برنامه نود یک نظر سنجی در این مورد راه بیفتد هرگز به محبوبیت حجازی نخواهند رسید. چون ایشان هیچوقت سالم کار نکرده اند و برای به دست آوردن موفقیت‌های بزرگ به هر روشی و هر کاری دست می‌زنند. خوشحالم که حجازی تا آخرین لحظه در برابر همه ایستاد و قهرمانانه با همه وداع کرد. همه آنهایی که برای او گریه کردند، بخاطر همین خصوصیات خاصش بود که تا همیشه در یاد‌ها خواهد ماند. آتیلا هم به این موضوع رسید و همین جمله من را گفت. بابت این قضیه حداقل، خوشحالم.

 • همه حس تو در مورد حجازی اگر قرار باشد که در یک جمله جمع شود، آن یک جمله چیست؟
ناصرخان، نماد شرافت و مردانگی...

 • خبر جدید از آثارتان؟ آلبوم جدید یا کنسرت؟
آلبوم جدید را هنوز استارت نزده ام. بیشتر در مورد فضای آلبوم جدید‌م در حال فکر کردنم. در سه آلبوم قبلی فضا و استایلی را ساخته بودم که به نوعی مهر و امضای خودم را داشتم. ولی دوست دارم در آلبوم جدید یک فضای جدید تری را تجربه کنم. در مورد کنسرت هم که از کرج شروع شده و برنامه‌های رشت و آبادان و تهران و سنندج هم قطعی شده‌اند. کلا بیشتر این روز‌ها درگیر تور کنسرت‌هایم هستم.

+ نوشته شده در  سه شنبه دهم خرداد 1390ساعت 11:35  توسط dhg  | 

Hamid Askari - A Song For Naser Hejazi

حمید عسکری روز 27 خرداد در حضور جمع کثیری از هنرمندان و ورزشکاران به یاد ناصر حجازی اجرا خواهد کرد !

حمید عسکری به یاد ناصر حجازی اجرا خواهد کرد ! در حال حاضر حمید عسکری تولید آهنگی را به یاد زنده یاد ناصر حجازی استارت زده است که تا 27 خرداد ماه آماده پخش خواهد شد ...
روز 27 خرداد همایش بزرگی با حضور هنرمندان عرصه موسیقی و سینما و همچنین با حضور جمعی از ورزشکاران کشورمان برگزار خواهد شد که حمید عسکری به اجرای آهنگی به یاد ناصر حجازی خواهد پرداخت !
شایان ذکر است که مجری این برنامه به احتمال قوی نیما نهاوندیان مجری برنامه ورزش شبکه دو خواهد بود ...
منتظر پخش این آهنگ به یاد ماندنی تا 27 خرداد از همین وبلاگ باشید !

+ نوشته شده در  دوشنبه نهم خرداد 1390ساعت 17:25  توسط dhg  | 

Mehdi Yarrahi - Havaye Tow - live

حضور مهدی یراحی و روزبه بمانی در نشست عصر شعر و ترانه فرهنگسرای ارسباران خرداد ماه 90

( به همراه دانلود اجرای زنده قطعه هوای تو از مهدی یراحی در این جلسه )

دانلود اجرای زنده قطعه هوای تو از مهدی یراحی
نشست عصر و ترانه با حضور جمعي از شاعران و ترانه سرايان ،عصر روز3شنبه برابر با 3 خرداد ماه 1390،در فرهنگسراي ارسباران(هنر) برگزار شد.

دراين نشست كه به مديريت و اجراي شاعر و ترانه سراي مطرح كشور،"عبدالجبار كاكايي" برگزار شد،وي ضمن تبريك ميلاد حضرت فاطمه(س) و روز زن و مادر،مراتب همدردي خود را با خانواده و دوستداران مرحوم"ناصر حجازي" فوتباليست و مربي فوتبال به عمل آورد .

از مهمانان ويژه ي اين مراسم مي توان به آقايان : رضا شادكام،روزبه بماني،و مهدي يراحي اشاره كرد.

عبدالجبار كاكايي ،ضمن تبريك سالروز فتح خرمشهر، در مورد سابقه ي ادبيات پايداري توضيحاتي را بيان نمودند.وي با بيان اينكه از دهه ي 70، ديد جديدي نسبت به جنگ مطرح شده ،اظهار داشتند،:اين ديد كه عموما در فضاي مجازي مطرح شده ، صرفا يك ديد مخالف و ضد جنگ نيست، بلكه يك نگاه جديد به جنگ است و آن هم توسط نسلي است كه جنگ را حس نكرده و اثرات آن را مي بيند.وي ضمن انتقاد ازعدم همكاري دست اندركاران حفظ اثار و ارزشهاي جنگ و دفاع مقدس در چاپ و نشر اين ديدگاه هاي نوين، باز هم تاكيد كردند كه نگاه يك سويه و يكسان ،سبب نابودي ارزش هاي اين ادبيات(ادبيات پايداري) خواهد شد.

در طي مراسم، شاعران و ترانه سرايان متعددي، براي خواندن اثرشان به روي صحنه آمدند،كه نام ايشان به شرح زير است:

نادر سهرابي-مصطفي مشايخي-احمد اميرخليلي- محمدرضا طهماسبي-امير سُربي-يزدان توراني-افروز-هادي بني تباي-ياسر قنبرلو-پروين غفار خاني-عليرضا قنبري-پروانه سليماني-محسن اصفهاني-صابر قديمي-مريم حايري-مهراز بيك محمدي-محمد مقتدايي راد-محمدرضا خوش سيما-آرين داوودي-محمد نجفي-نوشين بختياري-ميلاد سلطانعلي پور-مينا كلاته

عبدالجبار كاكايي نيز، با خواندن اثري از استاد شهريار به مناسبت روز مادر، يكي از ترانه هاي خود را نيز براي حضار خواندند.

 

" آهسته باز از بغل پله ها گذشت

در فکر آش و سبزی بیمار خویش بود

اما گرفته دور و برش هاله ئی سیاه

او مرده است و باز پرستار حال ماست

در زندگی ما همه جا وول میخورد

هر کنج خانه صحنه ئی از داستان اوست

در ختم خویش هم بسر کار خویش بود

بیچاره مادرم" ....... (استاد شهريار)

 

*** ***

مادر کنار باغچه تنها نشسته است

سرشار از سکوت و مدارا نشسته است

اشکش کبوترانه به شوق کبوترش

بر نرده های خیس تماشا نشسته است

می ترسم آنقدر که گمان می کنم زنی

بر پرتگاه آخر دنیا نشسته استمادر فرشته اي ست كه من فكر مي كنم

بر روي خاك معجزه آسا نشسته است

مي ترسم آنقدر كه گمان مي كنم زني

بر پرتگاه آخر دنيا نشسته است

.... (عبد الجبار كاكايي) ...

 

 

در ادامه ي مراسم، روزبه بماني ، ترانه سراي نام آشنا ،جوان و موفق به صحنه آمد و ترانه اي را به مناسبت سالروز آزادسازي خرمشهر ،خواند :

" ...من تمام جنگ را صد بار از سر خوانده ام

جنگ بعد از فتح خرمشهر جنگ دیگریست

از ته قصه خیال هردوی ما تخت شد

از همینجا روبه هم شلیک کردن سخت شد

دوستان پایان بازی را عقب انداخته اند

آنقدَر که ناگهان تشخیص دشمن سخت شد

دوستانی , جان برای قصرشیرین باختند

دوستانی قصر شیرین هایشان را ساختند..."

 

در ادامه عبالجبار كاكايي، به ياد مرحوم ناصر حجازي، بخشي از يك نوشته را به قلم خود ،براي حضار خواند .لازم به ذكر است اين متن در روزنامه شرق ،روز 3شنبه 3خرداد نيز چاپ شده بود

در اواسط برنامه ، "رضا شادكام" ( خواننده) به اجراي يكي از آثار خود ،با ترانه اي از عبدالجبار كاكايي پرداخت و در پايان مراسم نيز،"مهدي يراحي" ،خواننده مطرح موسيقي پاپ ،ترانه ي تيتراژ برنامه ماه عسل را با نواختن پيانو اجرا كرد كه مورد تشويق و استقبال حضار قرار گرفت.

در اين ماه نيز ،همچون ماه گذشته،سيستم راي گيري براي انتخاب بهترين شعر و ترانه ، بصورت پيامكي بود ، كه در نهايت ، يزدان توراني در بخش شعر و احمد اميرخليلي در بخش ترانه حايز رتبه ي اول شدند و به ايشان ، هدايايي اهدا شد. در ادامه بخشي از ترانه ي برگزيده ، سروده احمد اميرخليلي را مي خوانيد :

 

"آژير يعني وضعيت قرمز

آژير يعني شهرمون مي سوخت

آژير يعني كه پدر مي رفت

مادر هميشه چش به در مي دوخت

جنگي كه تحميله به ما مي شد

مادر تحمل كرد بي بابا

چن ساله بودم كه پدر رفت و

چن ساله از اون روز تا حالا!!!

واسم غريبه س مرد توُ تابوت

ميگن ببين اين استخوناشه

ميگن تو بايد مثله اون باشي

بايد پسر مثله پدر باشه...

بايد بشم مردي كه ميگن هست

بايد بشم مردي كه اصلن نيست

بايد بشم اسمي كه روُ من هست"

بايد بشم حسي كه با من نيست

باباي من رزمنده بود و من

حتا از اسم جنگ مي ترسم

مادر تنش مي لرزه از آژير

من از صداي زنگ مي ترسم"

 

در پايان مراسم ، عبد الجبار كاكايي ضمن تشكر از حضور علاقه مندان به شعر و ترانه در اين مراسم،به اطلاع حضار رسيد كه ، فرهنگسراي ارسباران قصد دارد براي كساني كه مايلند در جلسات ماهانه ي "عصر شعر وترانه" شركت كنند،كارت عضويت صادر نمايد،بنابراين از علاقه مندان خواستند تا طي يك ماه آينده با مراجعه به فرهنگسراي ارسباران، نسبت به دريافت كارت عضويت اقدام نمايند.

+ نوشته شده در  شنبه هفتم خرداد 1390ساعت 0:45  توسط dhg  | 

Yalan - News

آهنگ جدید محسن یگانه با نام یالان در انتظار کسب مجوز نهایی برای پخش + اطلاعات تکمیلی این آهنگ ...آهنگی با نام یالان که قرار شده بود روز تولد محسن یگانه از طریق اینترنت پخش و در اختیار هواداران محسن قرار گیرد به زودی در اختیار شما قرار خواهد گرفت ...
ماجرای به تعویق افتادن انتشار این تک آهنگ از این قرار است که ترانه این آهنگ مورد بازبینی قرار گرفته تا مجوز نهایی پخش صادر شود !
محسن یگانه این آهنگ را بازخوانی کرده که قرار شده بود به صورت تکنوازی گیتار ضبط شود اما وسواسی که محسن در کارهایش به خرج می دهد باعث شد تا در این کار از سازهای الکترونیک استفاده نماید .
هم اکنون ترانه این اثر در حال بررسی می باشد که تا چند روز آینده توسط ایمان حجت میکس مستر خواهد شد و در اختیار عموم قرار خواهد گرفت ...

+ نوشته شده در  چهارشنبه چهارم خرداد 1390ساعت 17:24  توسط dhg  | 

Elias Shirzad

پيام تبريك جامعه هنری به مناسبت تولد استاد الـيـاس شــيـرزاد

پيام تبريك جامعه هنری به مناسبت تولد استاد الياس شيرزاد .


برای مشاهده تصاوير در سايز بزرگتر , روی عكس های مربوطه كليك كنيد
 
 

+ نوشته شده در  سه شنبه سوم خرداد 1390ساعت 12:35  توسط dhg  | 

Mohammad R.h And Borzo Arjmand In Album

آلبوم مشترک محمدرضا هدایتی و برزو ارجمند تا اواخر تابستان سال جاری منتشر می‌شود ...
آلبوم مشترک محمدرضا هدایتی و برزو ارجمند دو هنرمند مطرح سینما، تئا‌تر و تلویزیون که به تازگی در سریال قهوه تلخ به ایفای نقش پرداخته‌اند، تا اواخر شهریورماه سال جاری منتشر می‌شود. فرزاد جلالی تهیه کننده‌ی این اثر با اعلام این خبر گفت: «آلبوم در سبک موسیقی پاپ است که هشت تا ده قطعه خواهد داشت، بنده و رشید رفیعی کار آهنگسازی قطعات را بر عهده داشته‌ایم و اکثر ترانه‌های آلبوم و تنظیم کل قطعات هم توسط رشید رفیعی انجام شده است.»

او در ادامه افزود: «این آلبوم تا اواخر شهریور ماه سال جاری توسط موسسه «شیدا فیلم» به طور گسترده‌ای وارد بازار موسیقی کشور خواهد شد.»

فرزاد جلالی با ذکر این نکته که خود هدایتی و ارجمند در انتخاب ملودی و ترانه‌ها تاثیر بسزایی داشته‌اند گفت: «در این آلبوم محمدرضا هدایتی و برزو ارجمند در برخی از قطعات همخوانی داشته‌اند و قطعات دیگر آلبوم نیز توسط این دو به صورت تکی اجرا شده‌است، برخلاف هنرپیشه‌های دیگر که بدون هیچ‌گونه استعدادی وارد خوانندگی می‌شوند و در این زمینه شکست می‌خورند، محمدرضا هدایتی و برزو ارجمند هر کدام پیش‌تر از این اثر، خود به صورت مستقل آلبوم منتشر کرده‌اند و تجربه‌ی لازم را در این زمینه دارند و با دارا بودن استعداد و شناخت سلیقه مردم وارد این عرصه شده‌اند، این دو هنرمند واقعا صدای بسیار زیبا و قوی دارند و حتی مهم‌تر از آن همه فاکتورهایی که یک خواننده باید برای وارد شدن به این عرصه دارا باشد را در خود دارا می‌باشند، مطمئن هستم با انتشار آلبوم مردم عزیزمان نیز شاهد اتفاق خجسته‌ای در این زمینه خواهند بود.»

+ نوشته شده در  یکشنبه یکم خرداد 1390ساعت 11:23  توسط dhg  | 

Jamshid Mashayekhi - Soote Ghataar

آلبوم سوت قطار با صدای جمشید مشایخی , ژاله عـو و افشین کریمی منتشر می شود
آلبوم «سوت قطار» با صدای افشین کریمی و همچنین جمشید مشایخی و ژاله علو دو چهرهٔ ماندگار عرصهٔ هنر ایران منتشر می‌شود. کریمی با اعلام این خبر گفت: «ترانه‌های این آلبوم به قلم بنده نگاشته شده و مرتضی زمانیان آهنگسازی قطعات را برعهده داشته‌اند، البته ناگفته نماند برای برخی از قطعه‌ها از ملودی‌های خاطر انگیز قدیمی استفاده شده است.»

وی درباره جزئیات این اثر افزود: «قطعه‌ای با نام «از تو می‌نویسم» در آلبوم جای دارد که با صدای رویا شهبازی‌فر بازیگر ایرانی مقیم استرالیا ضبط شده است که بسیار شنیدنیست. در این آلبوم ۵۰ عکس از پشت صحنه تولید گنجانده شده است و یک فیلم تصویری کوتاه نیز قرار دارد که در آن استاد مشایخی، استاد علو و بنده نقش آفرینی کرده‌ایم. کارگردان این کلیپ نیز محمد عاشوری‌نسب کارگردان جوان و خوش آتیه کشور است.»

کریمی با اعلام اینکه این آلبوم به پنج هنرمند ارزنده کشور تقدیم شده است گفت: «بابک بیات، ناصر عبداللهی، قیصر امین‌پور، حسین پناهی و استاد خسرو شکیبایی هنرمندانی هستند که آلبوم به آن‌ها تقدیم شده است.»

او در ادامه افزود: «عکسهای پشت صحنه توسط خانم سمیه میری گرفته شده و مشاور و ناظر ضبط آلبوم خانم سارا شهبازی فر و مدیر پروژه هم خانم شقایق اصغری بوده که آلبوم توسط موسسه ستاره رسانه آریایی تولید شده است، همچنین پخش آلبوم نیز احتمالا توسط یکی از شرکت‌های رسانه تصویری انجام خواهد شد.»

+ نوشته شده در  پنجشنبه بیست و نهم اردیبهشت 1390ساعت 2:18  توسط dhg  | 

HToHi LIVE IN LONDON

 کنسرت با شکوه و پر سرو صدا تابستانی برای اولین بار در لندن با حضور ستاره‌های رپ فارسی : حسین تهی ، هیچکس & ریویل و TM BAX  که در تاریخ شنبه ۷خرداد(Saturday 28th May 2011)، و همینطور فیلم کوتاه باحال که حسین تهی در مورد کنسرت توضیح میده +  کاغذ دیواری جدید از صفحهٔ رسمی فیسبوک حسین تهیدانلود تیزر کنسرت حسین تهی

  HToHi LIVE IN LONDON

دانلود تیزر کنسرت حسین تهی در فایل زیپ

  HToHi LIVE IN LONDON

پوستر کنسرت+پوستر فیسبوک حسین تهی

برای بزرگتر دیدن عکس روی آن کیلک کنید

+ نوشته شده در  دوشنبه بیست و ششم اردیبهشت 1390ساعت 22:7  توسط dhg  | 

I Don't Wear Black Anymore

سرانجام «دیگه مـشکی نمی پوشم» با صدای رضا صادقی با 14 قطعه منتشر خواهد شد ...

( به همراه اطلاعات تکمیلی آلبوم )

آلبوم جدید و شنیدنی رضا صادقی خواننده مطرح موسیقی پاپ با نام «دیگه مشکی نمی‌پوشم» به زودی توسط شرکت ایران گام منتشر خواهد شد. صدرالدین حسین‌خانی مدیر شرکت ایران گام در گفتگو با خبرنگار موسیقی ایرانیان با اعلام این خبر گفت: «کارهای مربوط به آلبوم جدید رضا صادقی با ۱4 قطعه به ترتیب به نام‌های «چراغ‌هارو خاموش کنید»، «یادگاری»، «سرت سلامت»، «خرابم نکن»، «دیگه مشکی نمی‌پوشم»، «دلیل بودن»، «شیر خسته»، «دروغ گفت»، «جان دل»، «زبون آسمون»، «حق با تو بود»، «دروغ گفت»، «خوب بد»، «چراغ‌هارو خاموش کنید» به پایان رسیده و همه‌ی مجوزهای مربوطه گرفته شده.»

وی در ادامه درباره جزئیات آلبوم «یادگاری» به موسیقی ایرانیان گفت: «آهنگسازی قطعات توسط رضا صادقی (بیشتر قطعات) و انوشیروان تقوی انجام شده و تنظیم‌ها نیز توسط معین راهبر، مهران خالصی، کوشان حداد و رضا صادقی صورت گرفته است.»

حسین خانی در ادامه در مورد علت تغییر نام آلبوم از «یادگاری» به «دیگه مشکی نمی‌پوشم» گفت: «قبلا قطعه‌ی «دیگه مشکی نمی‌پوشم» در بین آهنگ‌های آلبوم نبود، بعد از اینکه این قطعه اضافه شد تصمیم گرفتیم بخاطر سوژه‌ی خیلی خاص و جالب این ترانه نام آلبوم را به «دیگه مشکی نمی‌پوشم» تغییر دهیم، البته عوض شدن اسم آلبوم دلیل دیگه‌ای هم داشت، آلبومی در آنور آبها قبل از عید به نام «یادگاری» منتشر شده بود که ما نمی‌خواستیم تصوری بوجود بیاید که ما اسم آلبوم را از آن آلبوم برداشته‌ایم به همین دلیل تصمیم گرفتیم نام آلبوم را تغییر دهیم.»

+ نوشته شده در  دوشنبه بیست و ششم اردیبهشت 1390ساعت 22:1  توسط dhg  | 

Various Artist - Khass

با حضور چاوشی، فرزاد فرزین، پیام صالحی، شهاب رمضان، رضا یزدانی، رضا صادقی، بابک جهانبخش، گروه سون، علی اصحابی و مهدی مدرس ...

آلبوم «خاص» تا یک ماه آینده وارد بازار موسیقی کشور می‌شود
آلبوم «خاص» با حضور خوانندگان مطرح موسیقی پاپ ایران به زودی وارد بازار موسیقی کشور می‌شود. محمد حاتم‌پور یکی از تهیه کنندگان این اثر درباره جرئیات این اثر گفت: «در این آلبوم که «خاص» نام دارد، خوانندگان مطرح موسیقی پاپ ایران محسن چاوشی، فرزاد فرزین، پیام صالحی، شهاب رمضان، رضا یزدانی، رضا صادقی، بابک جهانبخش، گروه موسیقی سون، علی اصحابی و مهدی مدرس حضور دارند و فضای آلبوم هاوس – ترنس و در عین حال عاشقانه است که کارهای نهایی مربوط به تولید و انتشار این آلبوم انجام شده و اگر مشکل خاصی پیش نیاید تا یک ماه آینده وارد بازار موسیقی کشور خواهد شد.»

وی در ادامه افزود: «آهنگسازی اکثر قطعات آلبوم بر عهده خود خوانندگان بوده و تنظیم‌ها نیز توسط هنرمندان مطرحی همچون کوشان حداد، سیروان خسروی، نیما وارسته و انوشیروان تقوی انجام گرفته، ترانه‌های آلبوم نیز توسط هنرمندانی همچون یاحا کاشانی، حسین صفا، سمیه کاویانی و علی اصحابی سروده شده است.»

لازم به ذکر است که تهیه کنندگی آلبوم «خاص» را برادران حاتم‌پور و پخش آن را شرکت پخش الوند برعهده خواهد داشت .

+ نوشته شده در  یکشنبه چهارم اردیبهشت 1390ساعت 12:7  توسط dhg  | 

آلبوم جدید محمد علیزاده سال 1390

بعد از مدتی غیرمجاز بودن ؛ محمد علیزاده مجاز شد و آلبوم جدید وی تا پایان بهار منتشر می شود !!

آلبوم «جز تو» با صدای محمد علیزاده که پیش از این به صورت غیر مجاز لو رفته و وارد دنیای غیر مجاز موسیقی شده بود، بالاخره توانست مجوز بگیرد و وارد دنیای موسیقی مجاز شود. این خواننده دراین باره گفت: مدت‌ها پیش آلبوم «جز تو» آماده انتشار شد که در آخرین روزهای ورود به بازار متاسفانه لو رفت و به صورت غیر مجاز وارد دنیای اینترنت و غیر مجاز شد. این در حالی است که مجوز تک تک قطعات و ترانه‌های آن را دریافت کرده بودیم و آلبوم تا مدت زمان کوتاهی وارد بازار می‌شد.

وی ادامه داد: خوشبختانه با لحاظ کردن تغییراتی در این آلبوم توانستیم مجوز آن را بگیریم و به زودی آن را منتشر و به بازار بفرستیم. به گفته علیزاده، با حذف قطعاتی از این آلبوم. افزودن ۴ قطعه دیگر، این آلبوم سیر منطقی خود را پیش گرفت و به سوی بازار در راه است.

علیزاده درادامه یاداور شد: بیشتر ترانه‌های این آلبوم را خودم سروده‌ام و در این زمینه از علی بحرینی و فرزاد حسنی نیز استفاده کرده‌ام. ملودی‌های «جز تو» را اکثرا خودم ساخته‌ام و تنظیم‌های آن‌ها را میلاد ترابی انجام داده است جز یک قطعه که ملودی ان را ساناز کریمی ساخته است.

خواننده «جز تو» همچنین اعلام کرد: این آلبوم اگر با مشکلی مواجه نشود حداکثر تا پایان فصل بهارتوسط شرکت ایران گام وارد بازار موسیقی خواهد شد.

وی درخصوص تغییرات عمده این آلبوم و همین طور تغییر ناگهانی ژانر خود گفت: مسلما هر کسی به دنبال تغییراتی است تا بتواند به واسطه آن بهتر کار کند من نیز از این قاعده مستثنی نبوده و سعی کردم در فرمتی دیگر ظاهر شوم. به همین دلیل با این همه تغییر روبرو شده‌ایم.

این تغییرات به قدری ادامه خواهد داشت که در آلبوم بعدی‌ام که ساخت ان را آغاز کرده‌ام، به روز‌تر و تازه‌تر شده‌ام و می‌توانم با مخاطبان بیشتر و گسترده تری ارتباط برقرار کنم.
 
علیزاده که در یک مجموعه تلویزیونی خوانده در این باره گفت: این مجموعه را حسین سهیلی‌زاده کارگردانی کرده و قرار است از شبکه یک سیما در اوائل تابستان پخش شود.

+ نوشته شده در  شنبه سوم اردیبهشت 1390ساعت 13:42  توسط dhg  | 

گفتگو با شهاب اکبری

گفتگو با شهاب اکبری ...
با تنظیم های شهاب اکبری ، آلبوم سیزده چاوشی در راه است ...
پنج قطعه از آلبوم جدید محسن یگانه را شهاب اکبری تنظیم می‌کند ...آلبوم ۱۳ با صدای محسن چاوشی را آماده انتشار دارم. شهاب اکبری با اعلام این خبر به موسیقی ما گفت: عنوان این آلبوم ۱۳ است و قرار است تا پایان بهار راهی بازار موسیقی شود. وی درباره اشعار استفاده شده در آلبوم مشترک خود و محسن چاوشی گفت: دراین آلبوم از اشعار شاعرانی همچون مولانا، وحشی بافقی، باباطاهر و شهریار و... استفاده شده است.

به گفته اکبری، تمامی ملودی‌های «۱۳» را محسن چاوشی ساخته و ۱۰ درصد از تنظیم‌ها را نیز انجام داده است. مابقی تنظیم‌های این آلبوم را شهاب اکبری به عهده دارد.

اکبری در ادامه از نحوه تنظیم قطعات گفت: این قطعات تنظیمی تلفیقی دارند و فضای تلفیقی موسیقی سنتی و کلاسیک، منجر به ایجاد فضاهای جدیدتری شده‌اند.

در واقع تنظیم‌ها مثل کارهای قبلی خودم است با این تفاوت که از موسیقی سنتی بهره بیشتری در آن برده‌ام.
وی دلیل استفاده بیشتر از فضای سنتی را حفظ کردن حس شعر عنوان کرده و در این باره می‌گوید: می‌خواستیم حس شعر و شاعر در آن‌ها حفظ شود. اشعار این آلبوم همگی توسط محسن انتخاب شده و من دخالتی در این انتخاب‌ها نداشته‌ام ولی سعی کرده‌ام با آن‌ها ارتباط برقرار کنم تا بتوانم حس‌ها را بکر نگه دارم.

اکبری در ادامه گفت: این آلبوم فضای متفاوت تری نسبت به آلبوم‌های مشترک من و محسن دارد و جو آن فوق العاده سنگین و جدی است.

وی درباره خواننده‌های دیگری که با ان‌ها همکاری دارد گفت: آلبوم محسن یگانه را نیز از ماه آینده شروع خواهم کرد. در این آلبوم ۵ قطعه را من تنظیم می‌کنم که ملودی تمامی قطعات آلبوم را خودش ساخته است. این آلبوم فعلا «حباب» نام دارد.

وی همچنین آلبوم‌هایی را با خواننده‌های آلبوم اولی آماده انتشار دارد که از میان این خوانندگان می‌توان به حسین شریفی، حسین قربانپور و امیر بذرافشان اشاره کرد.

+ نوشته شده در  پنجشنبه بیست و پنجم فروردین 1390ساعت 19:53  توسط dhg  | 

ferydoun Asrayi - Khaterate Gomshode Coming Soon

آلبوم جدید فریدون آسرایی با نام "خاطرات گمشده" اواخر اردیبهشت در بازار پاپ + اطلاعات کامل آلبوم ...

جدیدترین آلبوم فریدون آسرایی با نام "خاطرات گمشده" اردیبهشت ماه روانه بازار پاپ خواهد شد !
به اعتقاد خود فریدون این آلبوم بهتر از غریبه از آب درآمده ، لازم به ذکر است که 4 قطعه با دکلمه عبدالجبار کاکایی همراه شده است و ملودی های قطعات بسیار حرفه ای تر از آلبوم غریبه می باشند ...
پاشا یثربی تنظیم کننده خوش سلیقه کشورمان تنظیم همه قطعات به جز یک قطعه را بر عهده دارد و آن یک قطعه را هم مهران خالصی تنظیم کرده است !
در این آلبوم از سبک New Age و سبک تلفیقی هم استفاده شده در نوع خود خاص به نظر می رسد ، سبک New Age که طرفداران و مخاطبان مخصوص به خود را دارد می تواند به جذابیت این پکیج بیافزاید ...
به احتمال فراوان این آلبوم با 12 قطعه منتشر خواهد شد که آهنگسازی اکثر قطعات بر عهده خود فریدون بوده و پاشا یسربی هم آهنگسازی یک قطعه را بر عهده دارد ، ترانه سرایانی که در این آلبوم حضور دارند : عبدالجبار کاکایی ، سروش دادخواه ، رضا تبریزی ، حبیبه نیک سیرتی و عباس سجادی هستند .
این آلبوم بیشتر به سوی فضای الکترونیک سوق پیدا کرده و برخی از قطعات فضای ارکسترال داره و از سازهای زنده استفاده شده است .
این آلبوم اواخر اردیبهشت ماه از طریق کمپانی جهان تصویر منتشر و روانه بازار خواهد شد که به اعتقاد خود فریدون این آلبوم با حال و هوای خاص احساسی مخاطبان خاصی را هم جذب خواهد کرد !

+ نوشته شده در  سه شنبه بیست و سوم فروردین 1390ساعت 13:33  توسط dhg  | 

Best Of Iran Pop Music 89

برترین های موسیقی پاپ سال 89 از دیدگاه کارشناسی و مردم ...

(‌ در این نظر سنجی مهدی یراحی . محسن یگانه . شهاب رمضان . فرزاد فرزین . حمید عسکری . مسعود امامی . مازیار فلاحی . علی اصحابی الیاس شیرزاد . بهنام صفوی . ترانه مکرم . مریم اسدی . بابک مافی . عبدالحبار کاکائی و ...  بهترین های سال 89 را انتخاب نموده اند که در ادامه این خبر مشاهده می نمائید )


  رای دهنده   خواننده  آهنگساز  تنظیم کننده   ترانه سرا آلبوم قطعه نوازنده
مهدی یراحی  همگی  شهاب رمضان  سیروان خسروی  روزبه بمانی  رمانتیک  اینم از تو شهاب رمضان  بابک صفرنژاد
مریم اسدی  مانی رهنما  میلاد باران  آندره آرزومانیان  روزبه بمانی  به خاطره از فردا  سکوت محسن یگانه آندره آرزومانیان 
علی اصحابی  شهاب رمضان   شهاب رمضان  کوشان حداد  یاحا کاشانی   رمانتیک  دوباره بیا شهاب رمضان  بهنام ابطحی
قاسم افشار  حامی  محمد چراغعلی   آندره آرزومانیان  بابک صحرایی

 -

سفر حامی

 ناصر رحیمی
شهاب اکبری  محسن یگانه   محسن یگانه  بهروز صفاریان  حسین صفا  رگ خواب  رگ خواب  پیام طونی
محسن یگانه  احسان خ امیری  فرزاد فرزین  کوشان حداد  مونا برزوئی  شانس  نمی دونم احسان خواجه امیری  بابک یوسفی
مسعود امامی

  محسن یگانه

 بابک جهانبخش  کوشان حداد  همگی  رگ خواب  احساس  بابک جهانبخش  فیروز ویسانلو
علی بحرینی  محسن یگانه  مهرداد نصرتی  شهاب اکبری  محسن یگانه  شانس  سکوت محسن یگانه  بهنام ابطحی
علی لهراسبی  محسن یگانه   محسن یگانه   بهروز صفاریان  حدیث دهقان   رگ خواب  فاصله ها علی لهراسبی  آرش مقدم
میلاد ترابی   محسن یگانه

 محسن یگانه

محسن یگانه

علی بحرینی

 رگ خواب   سکوت محسن یگانه  امید حجت
مازیار فلاحی

 -

 فرزین قره گزلو

 -

 یغما گلروئی  رگ خواب  کوچه ملی رضا یزدانی  میثم مروستی
حمید عسکری  محسن یگانه   محسن یگانه  میلاد ترابی  روزبه بمانی  شانس   رگ خواب  امید حجت
علی ثابت  محسن یگانه   محسن یگانه   شهاب اکبری محسن یگانه   رگ خواب  عذاب  همگی
فرهاد جواهرکلام   شهاب رمضان   شهاب رمضان   سیروان خسروی محسن یگانه   رگ خواب  سکوت محسن یگانه  نیما وارسته
الیاس شیرزاد  محسن یگانه   محسن یگانه   بهروز صفاریان   روزبه بمانی  رگ خواب   نمی دونم احسان خواجه امیری   فیروز ویسانلو
شهاب رمضان   احسان خ امیری  زانیار خسروی  سیروان خسروی  امیر اجینی  رگ خواب  سکوت محسن یگانه  سیروان خسروی
بهنام صفوی   شهاب رمضان   شهاب رمضان   سیروان خسروی  امیر اجینی   رمانتیک  پشیمونی شهاب رمضان  سیروان خسروی
پوریا حیدری  علیرضا قمیشی

 -

 پیام هوشمند  روزبه بمانی

 -

-

  فیروز ویسانلو
فرزاد فرزین   محسن یگانه   محسن یگانه   کوشان حداد   روزبه بمانی  رگ خواب   سکوت محسن یگانه  یاشار خسروی
ترانه مکرم   محسن یگانه   شهاب رمضان  همگی  محسن یگانه   رگ خواب  سکوت محسن یگانه  امید حجت
بابک مافی  محسن یگانه  بهروز صفاریان   بهروز صفاریان  محسن یگانه   شانس   رگ خواب  آرش مقدم
مجید رضازاده  محسن یگانه  انوش تقوی علی ثابت   مریم اسدی  رگ خواب سکوت محسن یگانه  رضا تاجبخش
عبدالجبار کاکائی   احسان خ امیری  بهروز صفاریان   بهروز صفاریان   روزبه بمانی  رگ خواب

 -

 علیرضا میرآقا
بابک زرین  حامی  مانی رهنما  مهران خلیلی  بابک صحرایی  کجا ؟ مانی رهنما   رگ خواب  همگی
افشین سیاهپوش  رضا یزدانی   مهرداد نصرتی   انوش تقوی  بابک صحرایی  ساعت 25  کوچه ملی رضا یزدانی  ایمان حجت
داریوش شهریاری  فرزاد فرزین   محسن یگانه  شهاب اکبری   محسن یگانه  شانس   رگ خواب  امید حجت
بابک صحرایی  حامی   مانی رهنما  پوریا حیدری یغما گلرویی    کجا ؟ مانی رهنما  کوچه ملی رضا یزدانی   رضا تاجبخش
محمد چراغعلی   محسن یگانه   محسن یگانه

 -

  محسن یگانه

 -

  سکوت محسن یگانه  آندره آرزومانیان
ایمان حجت   محسن یگانه   محسن یگانه  علی ثابت   روزبه بمانی   رگ خواب  سکوت محسن یگانه  -
انوش تقوی   محسن یگانه  بابک جهانبخش   بهروز صفاریان  یاحا کاشانی  رگ خواب   رگ خواب  سعید رضایی
مهران خالصی   شهاب رمضان   شهاب رمضان   سیروان خسروی  ترانه مکرم   رمانتیک  رمانتیک  پیام طونی
رسول ترابی   فرزاد فرزین  شهاب رمضان  -   محسن یگانه  -   سکوت محسن یگانه  ایمان حجت
امید حجت   احسان خ امیری  حمید عسکری  محسن یگانه   روزبه بمانی یه خاطره از فردا   سکوت محسن یگانه   فیروز ویسانلو
رضا تاجبخش   شهاب رمضان  شهاب رمضان  -  امیر ارجینی   کجا ؟ مانی رهنما  ببخش و بگذر شهاب رمضان  دارا دارائی
رسول رسولی  خشایار اعتمادی   بهروز صفاریان   بهروز صفاریان   روزبه بمانی  باید خشایار اعتمادی  مدارا خشایار اعتمادی   فیروز ویسانلو
حمید خندان   فرزاد فرزین   مهرداد نصرتی  بهروز صفاریان   روزبه بمانی  شانس   سکوت محسن یگانه  هومن نامداری
نیکان   مانی رهنما   مانی رهنما   آندره آرزومانیان   بابک صحرایی   کجا ؟ مانی رهنما   کجا ؟ مانی رهنما   آندره آرزومانیان
فیروز ویسانلو  همگی   بهروز صفاریان   سیروان خسروی   روزبه بمانی   رگ خواب   سکوت محسن یگانه  امید حجت
پیام هوشمند  بابک جهانبخش   بابک جهانبخش   سیروان خسروی  علی بحرینی  شانس   نمی دونم احسان خواجه امیری   فیروز ویسانلو
مهران احراری   محسن یگانه   محسن یگانه   میلاد ترابی   محسن یگانه   رگ خواب   سکوت محسن یگانه   میثم مروستی
میلاد اکبری   محسن یگانه  -   پوریا حیدری   بابک صحرایی   رگ خواب   سکوت محسن یگانه   فیروز ویسانلو
شهنام صفاجو  فرزاد فرزین   محسن یگانه   بهروز صفاریان  همگی  شانس   نمی دونم احسان خواجه امیری امید حجت
غلام علمشاهی   محسن یگانه   محسن یگانه   سیروان خسروی  مریم اسدی   رگ خواب   رگ خواب  بهنام ابطحی
علیرضا میرآقا   محسن یگانه   محسن یگانه   سیروان خسروی   محسن یگانه   رگ خواب   سکوت محسن یگانه   بهنام ابطحی

 

نتایج بهترین های موسیقی 89 از دیدگاه کارشناسی و مردم

 • برترین خواننده سال 89 = محسن یگانه
 • برترین آلبوم سال 89 = رگ خواب ( محسن یگانه )
 • برترین آهنگساز سال 89 = محسن یگانه
 • برترین تنظیم کننده سال 89 = سیروان خسروی
 • برترین ترانه سرا سال 89 = روزبه بمانی
 • برترین قطعه سال 89 = سکوت ( محسن یگانه )
 • برترین نوازنده سرا سال 89 = فیروز ویسانلو
 • پدیده سال 89 = شهاب رمضان
 • برترین میکس و مسترینگ سال 89 = ایمان حجت

+ نوشته شده در  دوشنبه بیست و دوم فروردین 1390ساعت 13:57  توسط dhg  |